Pod Elektronik Sigara Nedir ?

Yazar Buhar Adam 19/09/2018 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,

Pod Elektronik Sigara Nedir ?

Pod Elektronik Sigaralar, Alışılagelmiş elektronik sigaralardan farklı olarak büyük tütün şirketleri uzun zamandır sigara
yakılırken ateşle birlikte ortaya çıkan zaralı maddeleri en aza indirmek amacıyla tütünü yakmadan
ısıtma teknolojisini kullanmaktalar. Bu yeniliklere şimdi de POD E-sigara eklenmiş durumda.
Geleneksel bir tank veya atomizör yerine bir “kapsül” kullanan POD e-sigaralar nihayetinde aynı işi
yapıyorlar: e-likiti muhafaza edip buharlaştırıyorlar. Pod Elektronik Sigara modellerine örnek olarak sayabileceğimiz bazı modeller Smok Nord 2, Veiik Airo, Uwell Caliburn, Justfog MiniFit, Juul Başlangıç Kiti, Smok Infinix 2 pod cihaz modellerinin öncüsü sayılabilecek Juul marka Pod sistemler tüm dünyada da en popüler ve çok kullanılan Pod cihaz üreticilerindendir.

POD elektronik sigara sistemiyle artık tek kullanımlık e-likit kapsülü ve coil olarak adlandırılan ısıtma maddesi kullanılıyor. Basit ve rahat kullanım sağlayan bu pod kartuşlar ile salt (Tuz Bazlı) e-likit, atomizer ya da coil için uğraşma derdiniz sona eriyor!
Kullanıcılarını birçok malzeme taşımaktan kurtaran portatif tasarımlı, seyehat dostu bu cihaz müthiş
bir kullanım rahatlığı sağlıyor. POD e- sigaralar minimalist tasarımlarının yanısıra yüksek performansa
da sahip güçlü cihazlar. Bu kapsüller iki çeşit olarak piyasaya çıkmıştır. Kullan at ve yeniden doldurulabilir şekilde seçenekler ile satın alabileceğiniz pod cihaz kapsüllerinde bulunan salt likitler normal elektronik sigara likitlerine oranla daha yoğun içimi hafif ve etkili tuz bazlı nikotinlerden ürelmiştir. Daha az enerji ile çalışan düşük direnç ısı ile düşük watt gereksinimi duyan küçük boyutlu ultra kompakt ve hafif tasarımdaki Pod elektronik sigaralar acemi, orta ve ileri seviye her kullanıcıya hitap eden e-sigara cihazlarıdır. Buhar Adam güvencesi ile satışını yaptığımız tüm pod cihaz ve Salt likit ürünleri %100 orjinal ve iade garantilidir.

Yorum Yap