Teslimat Koşulları

Teslimat Şartları

Siparişleri web üzerinden vermenin avantajları nelerdir?
Stok durumları tamamen güncel olduğundan stok dışı ürün ile karşılaşılmaz. Sözlü sipariş esnasında her iki taraflı olası karşılaşılacak hatalı ürün seçimi, adres bilgileri ve bunun gibi diğer tüm hatalı anlaşma riskleri ortadan kalkar, siparişiniz bir süpriz ile karşılaşmaz.
Size göndereceğimiz kargo takip numarası sayesinde kargonuzu online olarak takip edebilirsiniz.
Web Sitesi üzerinden sipariş vermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
- Kategorilerden Elektronik Sigara, Elektronik Sigara Ekipmanları, E-Likit, Aroma ve NBase seçimlerinizi Sepetinize ekleyin.
- Sepetiniz tamamlandığında kasaya git'e tıklayın
- Üye olarak ve olmadan alışverişinize devam edebilirsiniz. (Üye olunduğunda bilgileriniz kayıt edilir ve bir sonraki alışverişlerinizde, adres bilgilerini yeniden girmenize gerek kalmaz, siparişlerinizi takip edebilir, yeni ürünler , kampanyalar ve güncel indirimlerden e-posta habercisi vasıtasıyla bilgilendirilirsiniz.)
- Adres, Ödeme metodu ve Kargo seçimlerinizi işaretleyin. Sürat Kargo ve isteğe bağlı diğer kargo şirketleri ile gönderilmektedir.
- Siparişinizi onaylayın ve siparişinizin bize ulaştığına dair gönderilen e-postamızın size ulaştığını kontrol edin.
Kargo teslimat bilgileri:
Elektronik Sigara Cihaz ve ürünlerinin Satımının yasak olması sebebi ile kredi kartı ile satış sitemizde yasal olana dek bulunmamaktadır.Alışverişlerinizi havale / EFT ödemesi şeklinde yapabilirsiniz.
Kargo Gönderimi Sabit Kargo ücreti 10 TL olarak alışverişlerinize eklenen ücreti tek seferde ödersiniz harici kargo ücreti ödemezsiniz. Hafta içi saat 17:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargo verilir. 
Not: Standart olarak Türkiye'nin her yerine standart kargo ücreti tutarı sabittir. YURTİÇİ KARGO ile gönderilir kargo bedeli siparişle beraber tek sefer alınır kargo geldiğinde müşteri hiç bir ücret kesinlikle ödemez